TASKI Intellibot Robotics
Vyššia produktivita, menšie úsilie

Thumbnail Thumbnail

TASKI Intellibot je lídrom v autonómnom čistení bez použitia rúk

 

Roboty TASKI Intellibot sú symbiózou robotov s najmodernejšou technológiou snímačov so všetkými atribútmi vysokokvalitného čistiaceho stroja na dosiahnutie najväčšej možnej efektívnosti zákazníka a najlepších celkových nákladov na vlastníctvo.

swingobot2000-efficiency_icons

Získajte späť čas, ktorý potrebujete na svoje najvyššie priority.

 

Inteligentné autonómne čistiace riešenia sú ako ďalší pracovník. Umožňujú zdvojnásobiť účinnosť v mieste čistenia, čo pomáha kontrolovať zvyšujúce sa náklady v odvetví čistenia. Nový Swingobot 2000 prináša odpoveď mnohým spoločnostiam v ich snahe zvýšiť efektívnosť. Okrem ekonomického dopadu zaručuje nový Swingobot 2000 aj spoľahlivé prvotriedne čistenie udržateľným spôsobom.

 

Vynikajúca jednoduchosť obsluhy – najmodernejšia veľká dotyková obrazovka, ako kľúčový prvok, je založená na jednoduchých samovysvetľujúcich ikonách. Môžete si zvoliť aj jazyk a inteligentný softvér umožňuje pýtať sa otázky, vďaka čomu sa dozviete viac o každej ponuke. Na najvyššej možnej úrovni pre používateľov a životné prostredie je okrem vysokej praktickej stránky aj aspekt bezpečnosti.