Starostlivosť o kuchyne
Jednoduché, bezpečné a udržateľné riešenia bezpečnosti a riadenia čistenia potravín

Thumbnail Thumbnail

Efektívne riešenia starostlivosti o kuchyňu

 

Skvelé jedlo pre vašich hostí začína priestorom, ktorý je čistý, chránený a obohatený o najdôveryhodnejšie značky v oblasti starostlivosti o kuchyňu. Spoločnosť Diversey rozumie potrebám vášho podnikania od malých reštaurácií po centrálne kuchyne, maloobchodné pulty až po stravovacie a banketové zariadenia, a ponúka integrované kuchynské riešenia, ktoré riešia potreby dnešných operácií s potravinami.

  • Zníženie potravinového odpadu
  • Jednoduchšie, bezpečnejšie a rýchlejšie čistiace systémy
  • Zlepšenie zážitku hostí
  • Zodpovedné obaly
  • Kontrola nákladov
  • Bezpečnosť potravín

 

Komplexné portfólio starostlivosti o kuchyňu

Kombináciou chemikálií na čistenie kuchyne a mechanického umývania riadu, čistiacich nástrojov, školení a služieb, ako sú IntelliDish a IntelliConsult, môžu naši zákazníci reagovať na svoje najväčšie výzvy pomocou najinteligentnejších integrovaných riešení.

 

Čistenie kuchyne
Od čistiacich a dezinfekčných prostriedkov na ručné umývanie riadu, umývanie podlahy a povrchov až po špeciálne čistiace prostriedky.

Čistenie kuchyne

 

Mechanické umývanie riadu
Od čistiacich prostriedkov, prostriedkov na oplachovanie, dezinfekčných prostriedkov, namáčadiel až po leasingové a nájomné programy.

MWW

 

Nástroje na čistenie
Od náradia na čistenie podlahy a interiéru až po ručné náradie na čistenie riadu a kuchyne.

nástroje na čistenie

 

Služby
Od podpory pri aplikácii a technickej podpory, školení, monitorovacích systémov až po poradenstvo v oblasti bezpečnosti potravín.

služby

 

Pochopenie celkových nákladov na vlastníctvo

Bez ohľadu na veľkosť komerčnej kuchyne je pre dlhodobý úspech nevyhnutné vyhodnotenie celkových nákladov na vlastníctvo (TCO) vašich riešení. Spoločnosť Diversey, ako líder v odvetví, s vami spolupracuje na optimalizácii využitia vašich zdrojov, chemickej účinnosti a dodržiavaní hygienických, bezpečnostných a udržateľných štandardov a súvisiacich nákladov.