Pohostinstvo
Efektívne a udržateľné riešenia na zlepšenie spokojnosti hostí

Thumbnail Thumbnail

Naše odborné znalosti a inovatívny prístup k celkovému riešeniu pomáhajú poskytovať najbezpečnejšie, najúčinnejšie a najudržateľnejšie služby.

Vaši hostia očakávajú bezpečné, svieže a voňajúce prostredie a prvotriedny zážitok. Spoločnosť Diversey, ako globálny líder v oblasti hygienických riešení so silným zameraním na pohostinnosť, zvyšuje zážitky hostí pre najvyššiu spokojnosť a lojalitu. Každé z našich riešení začína pochopením vašich obchodných potrieb a výziev.

Image removed.

Implementácia ľahko použiteľných a efektívnych riešení poskytuje konzistentnosť medzi zariadeniami a rieši problémy, ktoré ovplyvňujú vašu najvyššiu a najnižšiu úroveň vrátane získavania a udržania hostí, posilnenia vašej značky, riadenia nákladov na prácu a nástrojov a uplatňovania udržateľných riešení a postupov, ktoré sú bezpečnejšie pre našu planétu.

Poskytovateľ komplexných riešení pre pohostinstvá

Naši zákazníci dôverujú našim riešeniam, pretože k upratovaniu zastávame holistický prístup, vystupujeme ako komplexný partner v oblasti hygieny a poskytujeme podporu na každom kroku. Bez ohľadu na veľkosť vášho hotela alebo prevádzky pohostinstva vytvárame jedinečný systém upratovania, ktorý je pre vás ten pravý.

Image removed.

Tieto riešenia je možné maximalizovať prostredníctvom našich programov:

  • Inteligentná reštaurácia
  • Udržateľná bielizeň
  • Efektívne upratovanie

ŠETRITE, ROZVÍJAJTE SA a MONITORUJTE s Diversey

S našim modelom ŠETRITE, ROZVÍJAJTE SA, MONITORUJTE posúva spoločnosť Diversey produktívnym a zodpovedným spôsobom upratovanie v oblasti prania prádla, reštaurácií a hostí na novú úroveň a zároveň sleduje váš výkon.

Pomocou účinných procesov a riešení ŠETRITE na chemikáliách, nákladoch za prácu a za energie a odpad.

ROZVÍJAJTE tržby prostredníctvom komunikácie so zákazníkmi a vynikajúcich skúseností hostí.

MONITORUJTE výkon a zlepšenie prostredníctvom riešenia Internet upratovania.