Starostlivosť o textílie
Vytváranie hodnoty na každom kroku starostlivosti o bielizeň 

Thumbnail Thumbnail

Efektívne a udržateľné riešenie starostlivosti o textílie pre spoločnosti na celom svete.

 

Či už ide o kvalitné posteľné prádlo pre vašich hostí alebo hygienické plachty pre vašich pacientov, každá firma sa snaží poskytovať svojim zákazníkom najefektívnejšie riešenia. Výzvou spoločnosti Diversey je, aby sme to urobili jednoducho tak, že ponúkneme inovatívne riešenia v oblasti starostlivosti o textílie, ktoré nielen znižujú náklady a zvyšujú udržateľnosť, ale zameriavajú sa aj na pranie bielizne vo vašom konkrétnom odvetví a pre vašich klientov.

 

Náš trvalo udržateľný prístup

 

Ako globálna spoločnosť sme neuveriteľne citliví na prepojenie udržateľnosti so všetkými našimi riešeniami. Preto neustále hľadáme nové a inteligentnejšie spôsoby, ako našim zákazníkom šetriť zdroje a zároveň dosiahnuť skutočný a zmysluplný rast. Prostredníctvom nášho zamerania na celý životný cyklus bielizne pomáhame podnikom zachovať bielizeň a optimalizovať zdroje, ktoré pomáhajú chrániť ich značku a našu planétu.

 

Naši odborníci na starostlivosť o textil poskytujú podporu od prvotného výberu bielizne až po konečné zneškodnenie. Tento holistický prístup nás odlišuje od konkurencie a poskytuje našim zákazníkom merateľné poznatky a riešenia, ktoré prispievajú k väčšej spokojnosti hostí, zníženým prevádzkovým nákladom a udržateľnejším prevádzkam.

 

Ikony starostlivosti o textílie