Retail
Chráňte si svoju značku

Thumbnail Thumbnail

Vďaka odborným znalostiam a technológiám špecifickým pre dané odvetvie ponúkame riešenia, ktoré chránia vašu značku a rozširujú vaše podnikanie.

 

Diversey našla globálny úspech v retailu vďaka našim poznatkom a pochopeniu potrieb našich zákazníkov. Naše riešenia sú praktickým odrazom toho, čo vieme o tom, aké sú vaše výzvy a ako definujete úspech vo vašich obchodoch.

 

Efektivita práce
Pomôžeme vám ušetriť peniaze optimalizáciou vašich investícií do produktov, personálu, zdrojov a vybavenia, či už prostredníctvom integrovaných čistiacich systémov s najnižšími celkovými nákladmi na vlastníctvo alebo školením na mieste,

 

Skúsenosti zákazníkov
Čistota a bezpečnosť potravín majú veľký vplyv na udržanie zákazníkov, a preto oslovujú naše riešenia základné oblasti, ako sú podlahy, toalety a oddelenia potravín s cieľom zmierniť riziko a zabezpečiť súlad.

 

Udržateľnosť
Úspešné podnikanie by nemalo byť na úkor životného prostredia alebo osobného zdravia, a preto podporujeme našich zákazníkov riešeniami šetrnými k životnému prostrediu, ktoré uplatňujú dobrú finančnú a sociálnu zodpovednosť.

 

Ľudia a bezpečnosť
Od pošmyknutí sa s následným pádom po obnovu po katastrofe môžu naše programy podporiť vaše obchody auditom, lepším podávaním správ a školením, lepšou spokojnosťou zamestnancov a systémami odolnými voči chemikáliám.

 

Čo pre vás robíme

 

Vzhľad je základ

Vedeli ste, že sa asi 50 % zákazníkov do obchodu nikdy nevráti kvôli zlej čistote? Prieskum trhu nám v skutočnosti hovorí, že drvivá väčšina spotrebiteľov pri rozhodovaní o tom, kde nakupovať, berie do úvahy čistotu. To stavia vzhľad vašich obchodov a čistiacich a hygienických riešení, ktoré používate, na rovnako dôležitú úroveň ako produkty a služby, ktoré ponúkate.

 

Reakcia spotrebiteľov

Partnerstvo so spoločnosťou Diversey, čo sa týka riešení v oblasti riadenia bezpečnosti potravín a čistenia, znamená inteligentnejšie a dlhodobejšie investovanie do vašej značky, vášho podnikania a vašich zákazníkov.