Dodávatelia stavebných služieb

Thumbnail Thumbnail

Diverseyhľadá nielen produkty, ale ponúka inovatívne riešenia, ktoré vytvárajú hodnotu pre dodávateľov služieb v stavebníctve.

 

Poskytovanie upratovacích služieb vládnym orgánom nie je na dnešnom konkurenčnom trhu ľahké. Či už ide o zabezpečenie úspory, udržateľnosť alebo kvalitný výkon, vaši klienti jednoducho očakávajú viac. Ako globálny líder v oblasti čistenia a hygieny rozumieme týmto výzvam a navrhujeme riešenia, ktoré vám pomôžu viesť úspešné operácie čistenia zariadení. Integráciou toho najlepšieho v oblasti chemikálií, nástrojov a strojov do našich programov s pridanou hodnotou pomáhame našim zákazníkom dosahovať skutočnú prevádzkovú efektivitu a riešiť vaše výzvy pomocou inteligentnejších riešení.

 

Podpora pre dodávateľov služieb v stavebníctve

Vnímame sa ako váš partner v úspechu a spolupracujeme s vami, aby ste dlhodobo používali menej odpadu, vytvárali menej odpadu, a to všetko za nižšie náklady. Podporíme vás pri každom kroku, aby sme vám pomohli pri riadení štíhlejších a ekologickejších operácií podporovaných najlepšími riešeniami v oblasti budovania služieb.

 

Optimalizácia produktu
Ponúkame pomoc pri použití vrátane starostlivosti o podlahu, toalety, kontroly zápachu, kontroly infekcií a ďalších, ktoré zvyšujú konzistentnosť vašich operácií.

 

Špecializovaná podpora
Spoľahlivé služby podporujú vás a vaše tímy nepretržitou predajnou, marketingovou, cenovou a technickou podporou určenou na podporu dodávateľov služieb v stavebníctve.

 

Partnerstvá s nákupnými skupinami
Vytvárame partnerstvá s poprednými spolupracujúcimi podnikmi a nákupnými skupinami, aby sme svojim zákazníkom mohli poskytnúť prístup k širokej škále osvedčených výrobkov.

 

Školenia BSC
Aby sme zaručili najlepšie postupy a vedomosti o najnovších technológiách čistenia, organizujeme praktické školenia pre vás a vašich klientov.

 

Digitálne nástroje
Naši zákazníci majú prístup na internetovú stránku digitálnych nástrojov, kde nájdete informácie o školeniach a výrobe prostredníctvom našich platforiem eLearning a eTools, ako aj videa a tlačového materiálu.

 

Podpora certifikácie LEED-EBOM
Môžeme prispieť k získaniu jednej požadovanej náležitosti a až šiestich bodov na certifikáciu LEED-EBOM, čo odráža náš záväzok byť skutočným lídrom v oblasti životného prostredia.