Prevencia infekcie
Znižuje riziká. Zlepšuje výsledky.

Thumbnail Thumbnail

Poskytujeme riešenia, ktoré vychádzajú z dôkazov, s cieľom znížiť infekcie a zlepšiť výsledky pre zdravší svet.

Náš celkový prístup k riešeniu zahŕňa neustále vzdelávanie a zdroje na vyriešenie vznikajúcich potrieb, uľahčenie praktík čistenia a dezinfekcie založených na dôkazoch a výrobky, ktoré nielen zvyšujú bezpečnosť pacienta, ale tiež zvyšujú produktivitu personálu a znižujú celkové náklady na starostlivosť. Každý z týchto komponentov je rozhodujúci pre neustále zlepšovanie.

 

Rozsiahle portfólio riešení na prevenciu infekcií

Diverseyzdôrazňuje výrobky na mnohých trhoch vrátane integrovaných riešení na čistenie a dezinfekciu, a  patentovanej technológie Accelerated Hydrogen Peroxide® (AHP®), ktorá je rýchla, efektívna, zodpovedná a udržateľná. Personálu a koncovým používateľom ponúkame širokú škálu produktov na účinné a zodpovedné čistenie a dezinfekciu povrchov. Naše riešenia prevencie infekcií zvyšujú produktivitu a bezpečnosť pacientov, aby v konečnom dôsledku vytvorili bezpečnejšie a uspokojivejšie prostredie starostlivosti. 

Oxivir: Prepísanie pravidiel pre dezinfekčné prostriedky

OxivirDezinfekčné čistiace prostriedky Oxivir poskytujú alternatívu k tradičným dezinfekčným prostriedkom tým, že zabezpečujú rýchlo pôsobiacu širokospektrálnu dezinfekciu so zvýšenou čistiacou schopnosťou, ktorá je priateľská k pracovníkom a pacientom a zároveň je šetrná k väčšine povrchov. Účinná látka, peroxid vodíka, sa rozkladá na vodu a kyslík len pár minút po použití.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite sem.

 

Riešenia hygieny rúk s IntelliCare: Inteligentnejší dizajn a udržateľná starostlivosť

Pochopenie dôležitosti potrieb hygieny rúk v prevencii infekcií je kľúčom v poskytovaní riešení, ktoré sú bezpečné a vyhovujú použitiu personálu. Zostava IntelliCare má prvý hybridný dávkovač na svete a tento bezdotykový dávkovač zvyšuje súlad tým, že pri vybití batérií plynule prechádza na manuálne ovládanie

 

 IntelliCare: Inteligentnejší dizajn a udržateľná starostlivosť

IntelliCareTento bezdotykový dávkovač, ako prvý hybridný dávkovač na svete, zvyšuje súlad tým, že v prípade vybitia batérií plynule prejde na manuálne ovládanie.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite sem.

 

 

 

 

Technológia dezinfekcie UV-C poskytuje rýchle, efektívne, prenosné a cenovo dostupné riešenie.

Pomocou fyzikálnych princípov, ľahkého rámu Moonbeam™3 a individuálne nastaviteľných kĺbových ramien je možné umiestniť zariadenie v takmer každom uhle a nasmerovať svetlo UV-C, čo umožňuje vylepšené dávkovanie UV-C pri zníženej spotrebe energie. Používatelia môžu umiestniť hlavy tak, aby optimalizovali dávkovanie UV-C na povrchoch a zariadeniach. Toto flexibilné zariadenie sa dá ľahko umiestniť v miestnosti alebo zariadení, čo umožňuje rýchle a efektívne dezinfekčné cykly.

 

MoonBeam™3 : Nový uhol dezinfekcie UV-C

MoonBeam 3Uhol znamená zmenu v cielenej dezinfekcii – toto prenosné výkonné riešenie dezinfikuje rýchlo, spoľahlivo a zodpovedne. MoonBeam™3 je určený na rýchlu automatickú dezinfekciu povrchov vysokou frekvenciou dotýkania sa v miestnostiach pre pacienta, na operačných sálach a v kúpeľniach a môže sa použiť na dezinfekciu vybavenia zabezpečujúceho starostlivosť o pacienta, príslušenstvo, klávesnicu, monitor a pracovnú stanicu na kolieskach (WOW).

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite sem.