Komerčné pranie bielizne
Vytvorte si najlepšiu práčovňu vo svojej triede

Thumbnail Thumbnail

Ponúkame riešenia, ktoré reagujú na vaše potreby v oblasti bielizne a pomôžu vám dosiahnuť vaše obchodné ciele.

 

Dodržiavanie noriem hygieny prania a prevádzky čistenia bielizne si vyžaduje účinné dodávky výrobkov a služieb. Budovanie bezproblémových procesov si vyžaduje rozsiahle odborné znalosti na podporu vašich technických a prevádzkových potrieb. Naši špičkoví odborníci majú viac ako 100 rokov skúseností s praním bielizne a uviedli do prevádzky viac ako 1300 tunelových pračiek na celom svete. Clax MASTER je modulárna platforma navrhnutá tak, aby pomohla zvládnuť každú oblasť prania bielizne a zároveň ponúka odborné znalosti a podporu, ktorú potrebujete na udržanie priemyselných štandardov a zvýšenie prevádzkovej efektívnosti.

Prevádzková efektívnosťKomerčné pranie bielizneClax MasterKomerčné pranie bielizne

 

 

Náš udržateľný prístup

 

Vo svete, v ktorom spotrebúvame viac zdrojov, ako produkuje naša planéta, sú to spoločnosti investujúce do nových, inteligentnejších spôsobov šetrenia, ktoré menia svoje odvetvie. Zameraním sa na celý životný cyklus bielizne pomáhame našim zákazníkom zachovať bielizeň a optimalizovať využitie zdrojov.

 

Vďaka holistickému prístupu, prostredníctvom ktorého sa na trhu líšime, podporujú naši odborníci v oblasti starostlivosti o tkaniny zákazníkov od počiatočného výberu bielizne, cez pranie až po konečné zneškodnenie. Tento komplexný pohľad na pranie poskytuje našim zákazníkom čerstvé informácie, ktoré zlepšujú skúsenosti a dojem, znižujú náklady a podporujú udržateľnosť.

 

Komerčné pranie bielizne