Internet Of Clean
Zmeňte spôsob, akým sa pozeráte na čistenie

Thumbnail Thumbnail

Prepojené čistenie

 

Internet of Clean je nová platforma, ktorá na diaľku monitoruje vybavenie, stroje a operácie prostredníctvom údajov generovaných senzormi. Prostredníctvom analýzy údajov je možné získať úplný prehľad o operáciách, dávkovaní, dodržiavaní predpisov a výkone stroja.  Platforma obsahuje digitálny portál a intuitívne hlavné panely, kde si používatelia môžu prezerať údaje a trendy. Tieto kvantifikovateľné informácie ponúkajú našim zákazníkom cenné informácie o ich operáciách v reálnom čase, dodávané ľahko a rýchlo na interpretáciu KPI. Tento podrobný prehľad vám umožní zlepšiť kvalitatívne štandardy a zároveň znížiť náklady na programy čistenia a hygieny.

 

Skutočnou hodnotou platformy Internet of Clean je ochrana ľudí pred otravou potravinami a pomoc nemocniciam pri znižovaní nákladov na HAI. Pomôže to chrániť vaše značky, zlepšiť spokojnosť zákazníkov, ušetriť vodu a energiu, zvýšiť produktivitu práce a školiť ľudí na diaľku. Internet Clean ochráni vás, vaše deti a vaše aktíva a zmení priemysel čistenia. Tieto jednotlivé kúsky sa spoja, aby transformovali modely služieb z reaktívnych na proaktívne a prediktívne. Schopnosť udržiavať prepojenie s týmito zariadeniami umožní firmám sledovať ich činnosť na diaľku s cieľom zvýšiť produktivitu, bezpečnosť a prevádzkový výkon. IoC umožní zákazníkom zvýšiť produktivitu, dodržiavanie právnych predpisov, prevádzkový výkon a udržateľnosť.

Platforma Internet of Clean umožňuje nový pohľad na službu. Prevádzka, ktorá je monitorovaná na diaľku, umožňuje predvídať a proaktívne riadiť problémy a skrátiť prestoje. Tieto technológie ovplyvnia naše odvetvie tak, ako sme si nikdy predtým nevedeli predstaviť. Bude to revolúcia v spôsobe čistenia a my zmeriame výsledok. Medzi riešenia zahrnuté do platformy Internet Clean patria roboty IntelliTrail®, IntelliDish™, IntelliLinen a Intellibot®.

 

DiverseyVzdelávací manažérsky systém

Zefektívnite vzdelávanie vo svojom podnikaní, pre svojich školiteľov a vašich zamestnancov tým, že im prinesiete najmodernejší manažment vzdelávania.