Starostlivosť o miestnosti
Každá minúta sa počíta, od prihlásenia sa hosťa až po jeho odhlásenie.

Thumbnail Thumbnail

Obrat musí byť rýchly, efektívny a prvotriedny, aby bol zážitok vášho ďalšieho hosťa jedinečný.

 

Všetko, čo robíme, je spojené so spokojnosťou vašich hostí a udržateľnosťou a efektívnosťou vašich operácií. Aby sme si udržali náskok pred konkurenciou, zobrali sme naše vysoko úspešné riešenie Room Care™ a dali mu extra podporu a osvieženie.

 

Zlepšili sme výkon našich chemikálií s najlepším hodnotením. Teraz sú všetky dávkované zo zabezpečených a kontrolovaných dávkovačov vo vyšších koncentráciách. Rýchlejšie, efektívnejšie a udržateľnejšie čistenie bez toho, aby ste museli znižovať spokojnosť zákazníka alebo kompromitovať prevádzkové náklady. Naše vône sú teraz všetky harmonizované a krásne voňajú. Prvá vec, ktorá privíta vašich hostí, je vankúšik krásneho nového denného osviežovača vzduchu.  

 

Našich 5 štandardov metodík čistenia a používanie najlepších nástrojov na túto prácu maximalizujú účinnosť našej chémie Room Care™ a pomáhajú udržiavať upratovanie jednoduché a odolné voči chybám. Smietko prachu alebo umývadlo bez lesku znamená škvrnu na vašej povesti.

 

Denné čistenie sme rozšírili aj na čistenie špeciálnych priestorov. Cielená spokojnosť hostí spočíva v detailoch vyčistených povrchov.

 

A nakoniec, každú hotelovú izbu je možné úplne vyčistiť pomocou koncentrovaných chemikálií označených environmentálnou značkou, ktoré sa používajú v kombinácii s naším novým nosičom Room Care™, ktorý bol šikovne a ergonomicky prepracovaný a vyrába sa z biologicky rozložiteľného materiálu. Ideálne riešenie pre zákazníkov, ktorí sa snažia znížiť svoju stopu udržateľnosti a splniť vysoké ciele udržateľnosti.

 

Druhá generácia Room Care™ je teraz meradlom prémiového komplexného riešenia upratovania.