Upratovacie vozíky a vozíky s vedrom

Thumbnail Thumbnail

Systém vozíkov TASKI

 

Ponúka kompletnú modularitu, flexibilitu a najvyššiu životnosť pre rôzne metódy čistenia. Intuitívny dizajn umožňuje posunúť komponenty a príslušenstvo do rôznych pozícií a prispôsobiť ich konkrétnym pracovným návykom a procesom. Vďaka všetkým týmto funkciám je používanie vozíka ľahšie a rýchlejšie, čo pomáha zvyšovať produktivitu a flexibilitu.

 

  • Vozíky TASKI Mini/Midi Wet: Novým jadrom na čistenie postriekaním a stieraním a čistením s namočením vopred je mobilná pracovná stanica TASKI Mini Open. Mobilná pracovná stanica je vybavená všetkým, čo obsluha potrebuje. Na mobilnú pracovnú stanicu si môžete uložiť utierky, mopy a vybavenie tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia.
  • TASKI Nano Trolley: Ľahký a kompaktný, napriek tomu poskytuje priestor na uloženie všetkého, čo môže obsluha potrebovať. TASKI Nano Trolley je efektívnym riešením navrhnutým špeciálne na čistenie toaliet a je možné ho prispôsobiť požiadavkám zariadenia.
  • Vozík TASKI Lean: Táto kompaktná a ľahká platforma je navrhnutá na ľahkú prepravu a skladovanie v zariadeniach, kde miesto býva často problémom. Aj keď nie je veľký, je vhodný na čistenie postriekať a utrieť a na čistenie s namočenim vopred. Na vozík si môžete uložiť utierky, mopy a vybavenie tak, aby bola manipulácia s nimi čo najjednoduchšia a zvýšiť tak efektivitu prevádzky
Vozíky TASKI