Nástroje na starostlivosť o podlahu

Thumbnail Thumbnail

Rukoväte a rámy TASKI UltraPlus 

Teleskopická funkcia umožňuje mopovanie v správnej pracovnej výške, čím sa zabráni zbytočnému namáhaniu. Vďaka mäkkej gumovej rukoväti je manipulácia veľmi príjemná pre používateľa a zabraňuje spadnutiu, keď ju opriete o stenu alebo stoly. Robustné rukoväte a rámy TASKI UltraPlus sú navrhnuté tak, aby poskytovali najvyššiu ergonómiu a pohodlie pri čistení. 

 

Aplikačné nástroje TASKI ProSpeed 

ProSpeed je ideálny pre každého používateľa vďaka kombinácii ergonomického dizajnu s rýchlou aplikáciou a so zárukou dokonalého výsledku, dokonca aj pri prvom nanášaní lesku na podlahy. Dá sa s ním ľahko manipulovať, je dokonale vyvážený s vysokou ovládateľnosťou. Vďaka TASKI ProSpeed sú vaše podlahy chránené pri vynaložení minimálneho úsilia, pretože sa výrazne znižuje únava svalov v porovnaní s plochými a tradičnými metódami mopovania.

  • Eliminuje potrebu čistenia a doplňovania Každé 2,5-litrové vrecko pokryje až 140 m2, a potom stačí prázdne vrecko jednoducho vyhodiť a založiť nové.
  • Ergonomický tvar na menšiu únavu obsluhy Nezávislé štúdie ukazujú zníženie zaťaženia svalov o 54 %.
  • Nanesie lesk rovnomerne pre dokonalé výsledky Štruktúra podložky zaručuje rovnomernú distribúciu bez ohľadu na skúsenosti používateľa.
  • Redukuje odpad chemikálií a obalov Uzavreté, ľahké vrecko s úplným vyprázdneným na chemikálie.
Nástroje na čistenie podláh