SURE®
Prírodné čistiace prostriedky

Thumbnail Thumbnail

Spoľahnite sa na silu prírody 

SURE® je komplexný rad 100 % biologicky odbúrateľných* čistiacich prostriedkov na báze rastlín, ktoré poskytujú profesionálne výsledky čistenia, ktoré potrebujete, pričom sú zároveň bezpečné pre ľudí a životné prostredie. Prírodné čistiace prostriedky SURE® poskytujú bezpečnosť a trvalú udržateľnosť bez zníženia výkonu.

 

Bezpečné a udržateľné pre všetky vaše potreby čistenia

SURE® zabezpečuje čistiaci výkon, ktorý potrebujete na ochranu zdravia a pohody vašich hostí a zamestnancov a zároveň zvyšuje povesť vašej značky.

Výrobky SURE®, vyrobené zo zložiek z obnoviteľných zdrojov, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, spĺňajú všetky vaše každodenné požiadavky na starostlivosť o kuchyne, zariadenia a osobnú starostlivosť.

 

Prirodzene a jednoducho efektívne

Výrobky SURE® obsahujú rastlinné prísady, ktoré sú zvyčajne odvodené od vedľajších produktov poľnohospodárskeho a potravinárskeho priemyslu z cukrovej repy, kukurice, slamy, pšeničných otrúb a kokosu. Výrobky neobsahujú žiadne umelé farbivá, parfumy, chlór, fosforečnany ani oxidové zlúčeniny.

 

Jednoduché a bezpečné pre zamestnancov

Všetky výrobky SURE® sú vyrobené tak, aby dosahovali najnižšiu klasifikáciu nebezpečnosti bez toho, aby ste počas čistenia potrebovali rukavice a ochranné okuliare.**

Výrobky SURE® sú bezpečné a ľahko sa používajú a nevyžadujú špeciálne školenie používateľov. Mini príručky pre používateľov a jednoduché farebné štítky pomáhajú zaistiť správne používanie výrobkov.

Výrobky SURE® sú k dispozícii vo fľašiach so sprejovacím systémom, vo fľašiach a plechovkách, ako aj v dávkovacích systémoch Divermite™, SmartDose™, QuattroSelect™ a Soft Care™ od spoločnosti Diversey. Spoľahlivá technológia systémov v kombinácii s komplexnou ponukou výrobkov zaručuje dokonalé výsledky pre všetky vaše potreby v oblasti čistenia.

 

Od odborníkov, ktorým dôverujete

Diverseyje svetovým lídrom v oblasti kompletných priemyselných a komerčných hygienických a sanitárnych riešení. Rozumieme výzvam, ktorým čelíte každý deň pri čistení, a veľmi sa zaujímame o zlepšenie života ľudí pomocou udržateľných a účinných profesionálnych riešení.

SURE® predstavuje náš globálny záväzok poskytovať profesionálne čistiace prostriedky, ktoré spĺňajú vaše prísne požiadavky na účinnosť, a zároveň rešpektovať životné prostredie a zdravie ľudí.

 


* Na základe nezávislého posúdenia OECD 301B.
** Okrem čistenia rúry čistým výrobkom https://sds.diversey.com
Nie všetky výrobky môžu byť dostupné vo všetkých európskych krajinách. Nie je k dispozícii mimo Európy/ME.