Oxivir®
Tvrdý na patogény, nie na ľudí

Thumbnail Thumbnail

Oxivir® poháňaný technológiou AHP® 

Účinné dezinfekčné prostriedky môžu byť často dosť toxické. Cieľom je zostať silný a minimalizovať toxicitu. Accelerated Hydrogen Peroxide® (AHP®) dosiahol túto kľúčovú rovnováhu. Teraz existuje alternatíva s preukázanou účinnosťou, ktorá je šetrná pre koncových používateľov a povrchy. AHP® je patentovaná, synergická zmes bežne používaných bezpečných prísad, ktoré v kombinácii s nízkymi hladinami peroxidu vodíka dramaticky zvyšujú germicídnu účinnosť a čistiaci výkon.

 

AHP Oxivir

 

Máme komplexný produktový rad navrhnutý na uspokojenie všetkých potrieb použitia:

  • tekutiny pripravené na použitie
  • vlhčené utierky
  • koncentráty

 

Dezinfekčné čistiace prostriedky Oxivir® poskytujú alternatívu k tradičným dezinfekčným prostriedkom tým, že ponúkajú rýchlo pôsobiacu, širokospektrálnu dezinfekciu so zvýšenou čistiacou schopnosťou, ktorá je priateľská k zamestnancom a pacientom a zároveň je šetrná k väčšine povrchov. Účinná látka, peroxid vodíka, sa rozpadá na vodu a kyslík len pár minút po použití.

Logo Oxivir

Účinný už do 1 minúty proti širokému spektru patogénov súvisiacich so zdravotnou starostlivosťou vrátane obalených a neobalených vírusov, gramnegatívnych a grampozitívnych baktérií, tuberkulózy a húb. Oxivir® sa nebude viazať s textíliami používanými na čistenie, ako je bavlna alebo mikrovlákno, čím sa eliminuje riziko zníženej účinnosti v dôsledku kvartérneho viazania. Na zlepšenie environmentálneho a bezpečnostného profilu sa v Oxivir® nepoužívajú etoxyláty alkylfenolu (APE) ani nonylfenol etoxyláty (NPE). Prípravky obsahujú alternatívne suroviny, ktoré sú priaznivejšie pre životné prostredie a žiadne naše prípravky Oxivir Oxivir® neobsahujú prchavé organické zlúčeniny (VOC), s cieľom pomôcť zlepšovať kvalitu vnútorného vzduchu.

 

Utierky Oxivir