Twister odDiversey
Revolučná metóda čistenia podlahy

Thumbnail Thumbnail

Starostlivosť o podlahu úplne bez chemikálií 

 

Twister je revolučná metóda na každodenné čistenie strojom všetkých typov podláh. Vďaka miliardám mikroskopických diamantov vyčistia kotúče Twister vašu podlahu a súčasne ju aj vyleštia – úplne bez chemikálií. Je to ľahký, nákladovo efektívny a ekologický prístup k profesionálnemu čisteniu, vďaka ktorému dosiahnete úžasné výsledky pri každom type podlahy. Povedané v skratke, ale je to ešte lepšie. Takže, čítajte ďalej – a pripravte sa na revolúciu.

Kotúče Twister

Zvýšená nákladová efektívnosť.

So systémom Twister potrebujete na každodenné čistenie jedine vodu. Skutočnosť, že už viac nebudete potrebovať chemikálie, mení veľa vecí. Z ekonomického hľadiska to znamená, že už nevyhodíte žiadne peniaze von oknom – a to doslova. Systém Twister zvyšuje rentabilitu viac než jedným spôsobom. Pomáha znižovať alebo dokonca eliminovať potrebu pravidelnej údržby a vďaka tomu, že sa nepoužívajú žiadne chemikálie, znižuje potrebu údržby strojov. Znižuje aj náklady na životný cyklus podláh tým, že ponúka možnosť renovovať podlahy a uľahčuje tak udržanie čistoty s dokonalým povrchom.

 

Bezpečnejšie prostredie.

Čistejšie podlahy sú bezpečnejšie podlahy, a to z mnohých dôvodov. Čistenie bez chemikálií znamená bezpečnejšie postupy čistenia, zlepšenie pracovných podmienok zamestnancov a zároveň vytváranie zdravšieho prostredia pre návštevníkov, bez chemických látok. Podlahy umyté systémom Twister a vodou tiež poskytujú zvýšenú odolnosť proti šmyku.

 

Nižší vplyv na životné prostredie.

Od denného čistenia a leštenia bez použitia chemikálií až po výrazné zníženie potreby spotrebného materiálu je systém Twister udržateľným prístupom zo všetkých hľadísk. Ešte lepšie je, že prechod na Twister okamžite znamená menej manipulácie s odpadom, menej administratívy a menej prepravy.

 

Pri dennom čistení myslite zeleno.

Chceme, aby ste vždy mysleli ekologicky a bez ohľadu na to, ktorú farbu kotúča Twister budete používať, môžete si byť istí, že skutočný proces čistenia je taký ekologický, aký môže byť. Zelené kotúče sú určené na každodennú údržbu, ale existujú kotúče na všetko. Od hĺbkového čistenia až po obnovu podlahy. Naozaj si myslíme, že oceníte všetky farby v závislosti od vašich potrieb.