Starostlivosť o koberce
Čistejšie. Suchšie. Rýchlejšie. Navrhnuté na dosiahnutie pohodlia a výkonu

Thumbnail Thumbnail

Diverseyponúka kompletnú škálu riešení starostlivosti o koberce, ktoré bojujú so škvrnami, znečistením a poskytujú hĺbkové čistenie, vďaka čomu dosiahnete dlhotrvajúci prvý dojemNaše systémy na čistenie kobercov,  od vysoko výkonných šampónov až po vysokotlakové extraktory, vyčistia každý koberec.


Máme špičkové riešenia v oblasti starostlivosti o koberce, ktoré ponúkajú nielen vybavenie, ale aj zodpovedajúce čistiace prostriedky na koberce a škvrny. Náš systém Dry Foam uschne rýchlejšie a vyčistí rovnako rýchlo ako extrakcia. Zachytí špinu, ktorú potom stačí len jednoducho povysávať. Čistiace prostriedky na každý deň od spoločnosti Diversey zabránia, aby nehody zanechali značky, počnúc hroznovou šťavou a červeným vínom až po kávu a dokonca aj krv,

Diversey produkty Carpet Care sú len jedna časť našej komplexnej línie starostlivosti o podlahu zahŕňajúcej chemikálie, aplikačné nástroje, inteligentné stroje, školenia a podporu, ktoré zabezpečujú kvalitné výsledky. Sme váš dôveryhodný partner v oblasti komplexných riešení.