SURE
Sila prírody pre bezpečné a udržateľné čistenia

Thumbnail Thumbnail

Na budovy, ktoré sa ligocú

 

Ľuďom sa dýcha lepšie v budovách, ktoré sú vyčistené pomocou našich ekologických čistiacich prípravkov SURE na starostlivosť o budovy . Znížte používanie chemikálií vo vašich budovách a prispievajte k zdraviu a pohode zamestnancov a hostí. Podlahy, steny, sklo, povrchy toaliet a oveľa viac môžete prirodzene vyčistiť prostriedkami SURE.

 

SURE Čistiaci prostriedok na interiér a povrchy


Koncentrovaný univerzálny čistiaci prostriedok na čistenie tvrdých povrchov, ako sú podlahy, steny, dvere, stropy a bežné zariadenie.

 

SURE Čistiaci a odmasťovací prostriedok


Koncentrovaný vysokovýkonný odmasťovač na čistenie všetkých silne znečistených povrchov v kuchyni, ako je vybavenie, odsávače pár, povrchy varičov a stoly.

 

SURE Čistič na sklo


Čistiaci prostriedok v spreji pripravený na čistenie skla bez šmúh.

 

SURE Čistiaci prostriedok na toalety a umývacie priestory

 

Koncentrovaný a vysoko efektívny produkt na denné a periodické čistenie tvrdých povrchov odolných voči vode na toaletách.
 

SURE Čistiaci prostriedok na toalety a odstraňovanie vodného kameňa

 

Koncentrovaný denný čistiaci prostriedok na všetky tvrdé povrchy odolné voči vode, ako sú toalety, obklady a porcelán na toaletách.
 

SURE Čistiaci prostriedok na toalety


Vysoko odolný čistiaci prostriedok na účinné odstránenie vodného kameňa a iných usadenín z toaletných mís a pisoárov.

 

SURE Čistiaci prostriedok na podlahy


Koncentrovaný čistiaci prostriedok na každodenné použitie s nízkou penivosťou na všetky tvrdé podlahy odolné voči vode. Odporúča sa na všetky spôsoby čistenia vrátane použitia vo vedrách a umývacích automatoch.

 

QuattroSelect

 

Rad SURE je k dispozícii na vysoko efektívnej riediacej platforme pre stredné až veľké operácie starostlivosti o budovy QuattroSelect, ktorá je navrhnutá pre viacerých používateľov a rôzne požiadavky na produkt.

 

  • Efektívny – vždy zabezpečí správne riedenie s optimálnou rýchlosťou plnenia
  • Bezpečný – uzavretý, kompletne uzamkýnateľný systém zabraňuje, aby sa dostali používatelia do kontaktu s koncentrovanými chemikáliami
  • Jednoduchý – vyrábajú sa až štyri koncentrované chemikálie so štyrmi rôznymi riedeniami, ktoré pokryjú všetky potreby každodenného čistenia
  • Udržateľný – dodávka toho istého výrobku z jedného vrecka veľkého až 2 500 l v pripravenom stave To znamená úspory na preprave, skladovaní a menšie množstvo odpadu z obalov

 

SURE Čistiaci prostriedok na interiér a povrchy

100920826-SURE Interior _ Surface Cl. in QS pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný viacúčelový čistiaci prostriedok na čistenie tvrdých povrchov, ako sú podlahy, steny, dvere, stropy a bežné vybavenie vo flexibilnom vrecku QuattroSelect, ktoré sa používa s dávkovacím systémom QS.

 

SURE Čistiaci a odmasťovací prostriedok

100920830-SURE-Cleaner-_-Degreaser-in-QS-pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný vysokovýkonný odmasťovací prostriedok na čistenie všetkých silne znečistených povrchov v kuchyni, ako sú zariadenia, odsávače pár, vrchná doska sporákov a stoly vo flexibilnom puzdre QuattroSelect. Používa sa s dávkovacím systémom QS.

 

SURE Čistiaci prostriedok na toalety a umývacie priestory

100920822-SURE-Washroom-Cleaner-in-QS-pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný čistiaci prostriedok na každodenné čistenie všetkých vode odolných tvrdých povrchov, ako sú napr. toaletné misy, kachličky a porcelán v umývacích miestnostiach s flexibilným vreckom QuattroSelect. Používa sa s dávkovacím systémom QS.

 

SURE Čistiaci prostriedok a odstraňovač vodného kameňa na toalety a umývacie priestory

100920822-SURE-Washroom-Cleaner-in-QS-pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný a vysoko účinný výrobok na každodenné čistenie a pravidelné čistenie tvrdých povrchov odolných voči vode na toaletách a v umývacích priestoroch vo flexibilnom vrecku QuattroSelect. Používa sa s dávkovacím systémom QS.

 

SURE Čistiaci prostriedok na podlahy

100920828-SURE Floor Cleaner QS pouch-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný čistiaci prostriedok s nízkou penivosťou na každodenné čistenie všetkých tvrdých podláh odolných voči vode vo flexibilnom vrecku QuattroSelect. Používa sa s dávkovacím systémom QS. Odporúčané na všetky metódy čistenia

 

SmartDose

 

Rad SURE je dostupný aj vo vysoko inovatívnom, prenosnom a pohodlnom dávkovacom systéme SmartDose pri malých operáciách, ktorý zároveň podporuje všetky potreby každodenného čistenia. Systém SmartDose znižuje environmentálnu stopu v porovnaní so štandardnými výrobkami a výrobkami RTU vďaka nižším nákladom na balenie, skladovanie a prepravu a menšiemu množstvu výrobku.

 

  • Účinné – presné dávkovanie a konzistentné výsledky čistenia
  • Efektívne – pokrýva všetky potreby každodenného čistenia
  • Bezpečné – uzavretý systém na maximálnu úroveň bezpečnosti a kontrolu nákladov
  • Jednoduché – inteligentná pumpička na zmenu veľkosti dávky na umývanie v umývadle, fľaši s postrekovačom alebo do vedra, minimálne školenie používateľov
  • Udržateľné – menej obalov, nižšie náklady na skladovanie a prepravu v porovnaní s výrobkami pripravenými na používanie

 

SURE Čistiaci prostriedok na interiér a povrchy

100920827-SURE Interior _ Surface SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný viacúčelový čistiaci prostriedok na čistenie tvrdých povrchov, ako sú podlahy, steny, dvere, stropy a bežné vybavenie zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa.

 

SURE Čistiaci a odmasťovací prostriedok

100919510-SURE Cleaner _ Degreaser SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný vysokovýkonný odmasťovací prostriedok na čistenie všetkých silne znečistených povrchov v kuchyni, ako je vybavenie, odsávač pár, varná doska a stôl zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa.

 

SURE Čistiaci prostriedok na toalety a umývacie priestory

100920823_SURE_Washroom_Cleaner_SmartDose_1.4L.png

Koncentrovaný čistiaci prostriedok na každodenné používanie na čistenie všetkých tvrdých povrchov odolných voči vode, ako sú toalety, obklady a porcelán na toaletách a v umývacích priestoroch zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa.

 

SURE Čistiaci prostriedok a odstraňovač vodného kameňa na toalety a umývacie priestory

 100924870-SURE Washroom Cleaner & Descaler SmartDose-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný a vysoko efektívny produkt na každodenné a pravidelné čistenie tvrdých povrchov odolných voči vode v toaletách zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa.

 

SURE Čistiaci prostriedok na podlahy

 MU-100920829-SURE_Floor_Cleaner_in_SmartDose-CMYK-20x20cm.jpg

Koncentrovaný čistiaci prostriedok z nízkou penivosťou na každodenné čistenie všetkých tvrdých podláh odolných voči vode zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa. Odporúčané na všetky metódy čistenia