Starostlivosť o toalety

Thumbnail Thumbnail

Toalety obvykle zaberajú 5 % plochy zariadenia a obsahujú 20 % znečistenia, ale sú zdrojom viac ako 80 % sťažností na údržbu.

 

Čistá toaleta je kľúčovým faktorom imidžu a povesti vášho zariadenia. Hygienicky čistá toaleta je životne dôležitá pre zdravie a pohodu každého, kto ju navštívi. Dizajn a funkcia mnohých povrchov toalety zhromažďujú znečistenie a baktérie, ktoré je potrebné kontrolovať. Kvôli množstvu povrchov, rozsahu znečistenia a úrovniam čistoty, ktoré je potrebné dosiahnuť, potrebujete program údržby, ktorý zahŕňa niekoľko rôznych metód čistenia. 

 

Toalety môžu vyzerať čisto, ale stále môžu byť domovom nebezpečných baktérií. Váš čistiaci program musí tieto zárodky dostať pod kontrolu skôr, ako môžu zraniť používateľa, alebo predtým, ako sa môžu dostať za steny toalety. Na túto prácu potrebujete správne nástroje. Čistiace prostriedky na toaletu sa dodávajú v rôznych zloženiach a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali čistenému povrchu a použitiu.

 

Typické produkty na čistenie toaliet zahŕňajú:

  • Univerzálne čistiace prostriedky
  • Dezinfekčné čistiace prostriedky
  • Čistiace prostriedky na toaletné misy
  • Čistiace prostriedky na sklo
  • Čistiace prostriedky na podlahy
  • Špeciálne čistiace prostriedky, ako napríklad odstraňovače usadenín vodného kameňa.

 

Je dôležité robiť veci správnym spôsobom. Tieto starostlivo navrhnuté produkty majú silný účinok, iba ak sa používajú v správnej koncentrácii, na správnych povrchoch a v kombinácii so správnym protokolom. Dosiahnutie zdravej a hygienicky čistej toalety si vyžaduje viac než len čistenie. Zdravá, hygienicky čistá toaleta je tiež miestnosť, v ktorej sa nachádza potrubie, funkčné svietidlá a stále dopĺňané zásobníky a predajné automaty. Kvalitný kontrolný zoznam vám pomôže uvedomiť si, že vaša toaleta spĺňa vysoké štandardy, ktoré chcete navrhnúť pre svoje zariadenie. 

 

Nehrajte sa na chemika. Miešanie čistiacich chemikálií obsahujúcich napríklad bielidlo s inými čistiacimi prostriedkami môže vytvoriť nebezpečný plynný chlór. Pred použitím sa zoznámte s pokynmi na použitie produktu a údajmi na karte bezpečnostných údajov. Postupujte podľa pokynov a dbajte na varovania. 

 

Pozrite si naše riešenia pre toalety, ktoré čistia a dezinfikujú oblasti s vysokou úrovňou kontroly zápachu.