ISS & TASKI

Stlačíte tlačidlo a robot urobí prácu.

ISS & TASKISWINGOBOT 2000 ISS & TASKISWINGOBOT 2000

 

Revolučné čistenie

Dodávatelia stavebných služieb na celom svete prijímajú inovatívne technológie čistenia v rýchlo narastajúcom počte. Dánska spoločnosť Integrated Service Solutions (ISS) ukazuje, ako vyzerá budúcnosť už teraz, kedy TASKI SWINGOBOT 2000 spoločnosti Diversey revolucionizuje čistenie v hlavnom prístavnom meste Rotterdam v holandskej provincii South Holland.  

 

Výzva

Beurs-World Trade Center (WTC) s približne 41 000 m2 kancelárskych priestorov ponúka komplikovanú škálu služieb — špičkové kancelárske priestory, zasadačky s kvalitným technickým vybavením, obchody, reštaurácie, kongresové centrá, tanečné sály a umeleckú galériu. Keď sa WTC rozhodla modernizovať svoje priestory, aj spoločnosť ISS rozšírila svoje služby.

 

Riešenie

Potom, ako videla spoločnosť ISS autonómne bezpečnostné prvky odstraňovača podlahových náterov-sušičky, okamžite prejavila záujem o TASKI SWINGOBOT 2000. Stroj sa vyhýba prekážkam a po zistení zmeny dokáže inteligentne zastaviť. Je to ideálne riešenie, keďže sa interné rozloženie WTC môže často meniť. 

 

Riešenia

  • Úspora prevádzkových nákladov až 70 %
  • Vysoko kvalitné čistenie zostáva konzistentné a bez kompromisov
  • Udržiava dobrú organizáciu vecí vo veľkom komplexe budov
  • Efektívne riadenie, vyššia produktivita a menej odpadu
  • Pomáha upratovaciemu personálu namiesto toho, aby ho vymenil (postará sa o obyčajné úlohy)

 

Pozrite si video a/alebo si stiahnite celý príbeh!