SURE
Sila prírody na bezpečné a udržateľné čistenie

Thumbnail Thumbnail

Aby sa kuchyne ligotali 

 

Naše ekologické výrobky na starostlivosť o kuchyňu SURE sú vyvinuté špeciálne pre komerčné kuchyne a vyhovujú všetkým požiadavkám na čistenie. Spoľahnite sa na udržateľné výrobky SURE na čistenie riadov, grilov, podláh a iných kuchynských povrchov.

 

SURE Prostriedok na ručné umývanie riadov

      SURE Prostriedok na ručné umývanie riadov

Koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie hrncov, panvíc, skla a všetkých umývateľných kuchynských pomôcok. Environmentálny certifikát EU Ecolabel.

 

SURE Čistiaci prostriedok na interiér a povrchy

SURE Čistiaci prostriedok na interiér a povrchy

Koncentrovaný univerzálny čistiaci prostriedok na čistenie tvrdých povrchov, ako sú podlahy, steny, dvere, stropy a bežné zariadenie.

 

SURE Čistiaci a odmasťovací prostriedok

       SURE Čistiaci a odmasťovací prostriedok

Koncentrovaný vysokovýkonný odmasťovač na čistenie všetkých silne znečistených povrchov v kuchyni, ako je vybavenie, odsávače pár, povrchy varičov a stoly.

 

SURE Odstraňovač vodného kameňa

SURE Odstraňovač vodného kameňa
Koncentrovaný kyslý čistič na odstraňovanie vodného kameňa z kuchynského vybavenia a riadu a na odstraňovanie vodného kameňa z umývačiek riadu.

 

SURE Čistič na sklo

SURE Čistič na sklo
Čistiaci prostriedok v spreji pripravený na čistenie skla bez šmúh.

 

SURE Čistič na gril

SURE Čistič na gril
Čistiaci prostriedok vhodný na každodenné čistenie silne znečistených povrchov, ako sú rúry, grily a rošty.

 

SURE Čistiaci dezinfekčný prostriedok

SURE Čistiaci dezinfekčný prostriedok
Koncentrovaný dezinfekčný prostriedok na čistenie a dezinfekciu všetkých povrchov v potravinárskych priestoroch.

 

SURE Čistiaci dezinfekčný sprej

SURE Čistiaci dezinfekčný sprej
Dezinfekčný prostriedok pripravený na použitie na čistenie a dezinfekciu všetkých povrchov v potravinárskych priestoroch.

 

SURE Čistiaci prostriedok na podlahy

SURE Čistiaci prostriedok na podlahy
Koncentrovaný čistiaci prostriedok na každodenné použitie s nízkou penivosťou na všetky tvrdé podlahy odolné voči vode. Odporúčané na všetky metódy čistenia

 

Divermite™

 

Divermitedávkovací systém, vďaka ktorému si môžete byť istí správnym dávkovaním, konzistentným čistiacim výkonom a perfektnými výsledkami. Divermite je dávkovací systém namontovaný na stenu, ktorý bezpečne a jednoducho dávkuje čistiace prostriedky pri najnižších nákladoch na použitie. 

 

  • Účinný – jednoduché dávkovanie výrobku s konzistentnými výsledkami čistenia
  • Efektívny – tlačidlo na pomalé dávkovanie zaisťuje efektívne použitie výrobku bez predávkovania
  • Bezpečný – dizajn zásobníka a uzavretý obal redukuje chyby a zabraňuje kontaktu s výrobkom
  • Jednoduchý – na získanie správneho produktu je jediné, čo potrebujete, stlačiť tlačidlo na dávkovači označenom farbami a kódmi pre fľaše
  • Udržateľný – výrobky v recyklovateľných vreckách s kompletným vyprázdnením

 

SURE Prostriedok na ručné umývanie riadov

101100584-SURE Hand Dishwash Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný tekutý prostriedok na ručné umývanie hrncov, panvíc, riadu, skla a všetkých umývateľných kuchynských pomôcok vo flexibilnom vrecku Divermite. Používa sa s dávkovacím systémom Divermite.

 

SURE Čistiaci prostriedok na interiér a povrchy

100918734-SURE Interior _ Surface Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný univerzálny čistiaci prostriedok na čistenie tvrdých povrchov, ako sú podlahy, steny, dvere, stropy a bežné vybavenie vo flexibilnom vrecku Divermite. Používa sa s dávkovacím systémom Divermite.

 

SURE Čistiaci a odmasťovací prostriedok

100919219-SURE Cleaner _ Degreaser Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný vysokovýkonný odmasťovač na čistenie všetkých ťažko znečistených povrchov v kuchyni, ako sú zariadenia, odsávače pár, varné panely a stoly vo flexibilnom vrecku Divermite. Používa sa s dávkovacím systémom Divermite.

 

SURE Čistiaci dezinfekčný prostriedok

100919220-SURE Cleaner Disinfectant Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný dezinfekčný prostriedok na čistenie a dezinfekciu všetkých povrchov v potravinárskych priestoroch vo flexibilnom vrecku Divermite. Používa sa s dávkovacím systémom Divermite.

 

SURE Čistiaci prostriedok na podlahy

100919506-SURE Floor Cleaner Divermite Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný čistiaci prostriedok s nízkou penivosťou na každodenné čistenie všetkých tvrdých podláh odolných voči vode vo flexibilnom vrecku Divermite. Používa sa s dávkovacím systémom Divermite. Odporúčané na všetky metódy čistenia

 

SURE Čistiaci prostriedok na toalety a umývacie priestory

100919507-SURE-Washroom-Cleaner-Divermite-Pouch-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný čistiaci prostriedok na každodenné čistenie všetkých tvrdých povrchov odolných voči vode, ako sú toalety, obklady a porcelán na toaletách a v umývacích priestoroch vo flexibilnom vrecku Divermite. Používa sa s dávkovacím systémom Divermite.

 

SmartDose

 

Rad SURE je dostupný aj vo vysoko inovatívnom, prenosnom a pohodlnom dávkovacom systéme SmartDose pri malých operáciách, ktorý zároveň podporuje všetky potreby každodenného čistenia. Systém SmartDose znižuje environmentálnu stopu v porovnaní so štandardnými výrobkami a výrobkami RTU vďaka nižším nákladom na balenie, skladovanie a prepravu a menšieho množstva výrobku.

 

  • Účinné – presné dávkovanie a konzistentné výsledky čistenia
  • Efektívne – pokrýva všetky potreby každodenného čistenia
  • Bezpečné – uzavretý systém na maximálnu úroveň bezpečnosti a kontrolu nákladov
  • Jednoduché – inteligentná pumpička na zmenu veľkosti dávky na umývanie v umývadle, fľaši s postrekovačom alebo do vedra, minimálne školenie používateľov
  • Udržateľné – menej obalov, nižšie náklady na skladovanie a prepravu v porovnaní s výrobkami pripravenými na používanie

 

SURE Čistiaci prostriedok na interiér a povrchy

100920827-SURE Interior _ Surface SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný viacúčelový čistiaci prostriedok na čistenie tvrdých povrchov, ako sú podlahy, steny, dvere, stropy a bežné vybavenie zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa.

 

SURE Čistiaci a odmasťovací prostriedok

100919510-SURE Cleaner _ Degreaser SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný vysokovýkonný odmasťovací prostriedok na čistenie všetkých silne znečistených povrchov v kuchyni, ako je vybavenie, odsávač pár, varný panel a stôl zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa.

 

SURE Čistiaci dezinfekčný prostriedok

100950555-SURE Cleaner Disinfectant SmartDose-1.5L-RGB-300x300px.png

Koncentrovaný dezinfekčný prostriedok na čistenie a dezinfekciu všetkých povrchov v potravinárskych priestoroch v systéme SmartDose, ktorý sa ľahko používa.

 

SURE Čistiaci prostriedok na podlahy

 MU-100920829-SURE_Floor_Cleaner_in_SmartDose-CMYK-20x20cm.jpg

Koncentrovaný čistiaci prostriedok z nízkou penivosťou na každodenné čistenie všetkých tvrdých podláh odolných voči vode zo systému SmartDose, ktorý sa ľahko používa. Odporúčané na všetky metódy čistenia


Naše prísne požiadavky na účinnosť spolu s rešpektovaním životného prostredia a zdravia ľudí. Všetky výrobky používajú vzorce vychádzajúce z rastlín na vytvorenie kompletného sortimentu ekologických čistiacich prostriedkov, ktoré fungujú. Vzorce spĺňajú typické kritériá environmentálnej certifikácie a prípadne výrobky majú environmentálnu značku EÚ. Špičkový výkon je zaručený dôsledným testovaním a vychádza z odborných znalostí a globálnych skúseností spoločnosti Diversey vo vývoji popredných riešení čistenia na trhu.